Nowy i20

 

Połączenie emocjonalnego designu i zaawansowanych technologii.

Hyundai i20 Nowej Generacji jest pierwszym samochodem w Europie zainspirowanym Sensous Sportiness – nową filozofią designu Hyundaia. Nowy i20 jest nie tylko wyposażony w zaawansowany system łączności i wiodące w segmencie kompleksowe funkcje bezpieczeństwa, ale również w 48-woltowy hybrydowy układ napędowy, zwiększający efektywność jazdy.

Miejskie życie w miejskim stylu.

Hyundai i20 Nowej Generacji wyróżnia się energetycznymi proporcjami i oryginalnym designem. Nowe LED-owe reflektory, dynamiczne linie nadwozia, unikalna konstrukcja słupka C czy tylne światło w kształcie litery Z – to tylko niektóre z elementów, które łączą nowoczesny styl z niepowtarzalnym wrażeniem klasy premium.

Gotowy na wyzwania na drodze.

Jak dużego bezpieczeństwa możesz spodziewać się w miejskim samochodzie?
Nowy i20 wyposażony jest w bogaty pakiet systemów bezpieczeństwa. Inteligentny tempomat (NSCC), inteligentny asystent ostrzegania o ograniczeniach prędkości, asystent podążania na pasie ruchu (LFA) czy też nowej generacji asystent unikania kolizji czołowych (FCA), który wykrywa pieszych oraz rowerzystów – to tylko kilka z dostępnych zaawansowanych funkcji.

Poznaj także
i20 poprzedniej geneacji

Sprawdź