Dziękujemy
Lekarzom,
Pielęgniarkom,
Ratownikom
Medycznym
i Służbom
Mundurowym.

Dziękujemy!

Jeśli jesteś lekarzem, pielęgniarką, ratownikiem medycznym lub przedstawicielem służb mundurowych, wiedz, że doceniamy Twoje zaangażowanie i poświęcenie w walce ze skutkami pandemii COVID-19. W podziękowaniu przygotowaliśmy specjalną ofertę "Dziękujemy" skierowanej do wybranych grup zawodowych z atrakcyjnym rabatem aż do 17% na najnowsze modele Hyundai. Aby skorzystać z oferty, wystarczy jeden z dokumentów:

 • lekarze

  legitymacja lekarza lub zaświadczenie z Okręgowej Izby lekarskiej

 • pielęgniarki

  zaświadczenie z Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych

 • ratownicy medyczni

  dyplom potwierdzający uprawnienia do wykonywania zawodu ratownika medycznego

 • służby mundurowe

  legitymacja funkcjonariusza lub zaświadczenie o zatrudnieniu na stanowisku funkcjonariusza

Co zyskujesz?

 • Oferta specjalna

  Jeśli jesteś architektem, lekarzem, górnikiem, rolnikiem, prawnikiem, duchownym, taksówkarzem, nauczycielem lub przedstawicielem służb mundurowych, to Hyundai przygotował dla Ciebie specjalną ofertę pod postacią niezwykle atrakcyjnych rabatów i warunków finansowania.

 • Szeroka gama modeli

  Samochody miejskie, rodzinne, SUV-y, crossovery, sedany i wagony, ekologiczne i sportowe - na pewno znajdziesz model odpowiedni do Twoich potrzeb.

 • Hyundai Finance

  Wybrałeś już swojego wymarzonego Hyundaia? Skorzystaj z finansowania z przejrzystymi zasadami i niskimi ratami. Hyundai Finance to program finansowania zakupu samochodów Hyundai, który umożliwia skorzystanie z atrakcyjnych produktów finansowania już w salonie, w formule zapewniającej bezpieczeństwo i dopasowanie do aktualnej sytuacji finansowej klienta.

 • Pakiet ubezpieczeń

  W ramach oferty proponujemy pakiet ubezpieczeniowy w bardzo atrakcyjnej cenie. Niezależnie od posiadanych zniżek, które są dostępne w standardowej ofercie Autoryzowanych Dealerów Hyundai, możesz skorzystać także z promocyjnego ubezpieczenia.

 • 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów

  5 lat gwarancji bez limitu kilometrów wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki temu będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata. Poznaj szczegóły gwarancji

 • Jakość potwierdzona wyróżnieniami

  Liczne nagrody oraz 1 miejsca w rankingach motoryzacyjnych są najlepszym dowodem na wysoką jakość oraz niezawodność samochodów marki Hyundai.

 • Oszczędność Twojego czasu

  Wszelkie formalności zrealizujesz w wybranym Autoryzowanym Salonie Hyundai. Sieć Dealerów marki Hyundai jest równomiernie rozłożona na terenie całej Polski, dzięki czemu masz szybki dostęp do informacji.

Znajdź swój Autoryzowany Salon Hyundai

Nie znalazłeś oferty skierowanej dla twojego zawodu?

Zapytaj o ofertę