12 000 zł Teraz Hyundai i30 z sumą korzyści nawet do 12 000zł
Promocja
dla wersji standardowych
Upust 5 000zł
Premia za odkup 2 000zł
Aż do 4 447 zł korzyści przy zakupie wyposażenia do i30 Hatchback*
Promocja
dla wersji Premiere

Upust
do 10 000zł


Premia za odkup
2 000zł

Maksymalna suma korzyści 12 000 zł dotyczy modelu i30 Hatchback w wersji Luxury i składają się na nią upust 10 000 zł oraz premia za odkup używanego samochodu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai w wysokości 2000 zł. Promocja obowiązuje od 01.09.2017 do odwołania lub wyczerpania zapasów. Promocja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Nowa, niższa cena komunikowana w reklamie dotyczy ceny po 01.09.2017 dla Hyundai i30 w wersji Wagon w porównaniu do stanu sprzed tego dnia.

Hyundai i30
Hatchback

Hyundai i30 Nowej Generacji to połączenie niepowtarzalnej stylistyki z najwyższym komfortem jazdy. Imponująca dynamika, nowoczesne systemy bezpieczeństwa i wygoda podróżowania sprawiają, że ten samochód stanowi wszystko, na czym Ci zależy!

Hyundai i30 Hatchback

Ponadczasowa
stylistyka

Precyzyjnie ukształtowana sylwetka, wyrazista linia nadwozia oraz zdecydowane detale składają się na samochód o niezwykłej elegancji.

Najwyższy
komfort jazdy

Zastosowanie zawieszenia wielowahaczowego z tyłu, pozwala niezwykle precyzyjnie tłumić nierówności i daje świetną przyczepność podczas wszelkich manewrów.

Zaawansowane technologie bezpieczeństwa

Dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii bezpieczeństwa, podróż Hyundaiem i30 Nowej Generacji zapewni wszystkim pasażerom spokój ducha.

1 2 3
1 /

Hyundai i30
Wagon

Nowy Hyundai i30 Wagon to model o ponadczasowym wzornictwie. Wyjątkowa przestronność, najwyższy komfort jazdy oraz systemy bezpieczeństwa powodują, że samochód na nowo definiuje swoją klasę

Hyundai i30 Wagon

Ponadczasowe
wzornictwo

Precyzyjnie ukształtowana sylwetka nadwozia i dopracowane detale tworzą samochód o niezwykłej elegancji i wyrafinowaniu.

Najwyższy komfort jazdy

Eleganckie i przestronne wnętrze oraz szereg udogodnień gwarantują kierowcy i pasażerom najwyższy komfort i przyjemność z jazdy.

Przestronne kombi z bagażnikiem 602/1650 litrów

Nowatorskie podejście oraz przemyślany projekt zapewniają nowemu i30 Wagon przestrzeń bagażową o maksymalnej pojemności 1650 litrów.

1 2 3
1 /

Oto rodzina Hyundai i30 Oprócz wersji Hatchback i Wagon wkrótce dostępne będą również nowe wersje Hyundaia i30 Nowej Generacji: Fastback i i30 N

5 Lat gwarancji Hyundai

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów* dostępne jest dla wszystkich wersji Hyundaia i30 i wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki temu będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.

Gwarancja obejmuje również:

5 lat Assistance | Pięcioletnia usługa pomocy drogowej obejmuje próbę naprawienia pojazdu na miejscu. W zależności od sytuacji zapewniamy: holowanie do najbliższego dealera Hyundaia, pojazd zastępczy, transport pasażerów lub zakwaterowanie. Szczegółowe warunki u dealerów.

5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego | Raz w roku użytkownik ma prawo do wykonania w ASO bezpłatnego sprawdzenia pięciu punktów kontrolnych samochodu. Usługa jest wykonywana poza przeglądami wynikającymi z harmonogramu przeglądów okresowych.

5-letnia Gwarancja Bez Limitu Kilometrów Hyundai dotyczy jedynie tych samochodów Hyundai, które były sprzedane Klientowi końcowemu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai na warunkach opisanych w książce gwarancyjnej. Szczegóły oferty i programu gwarancyjnego, w tym wyłączeń gwarancji, dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Średni poziom spalania paliwa w cyklu mieszanym dla modelu Hyundai i30 Hatchback wynosi od 3,6 do 5,6 l / 100 km, dla modelu Hyundai i30 Wagon 3,8 do 5,8 l / 100 km, średnia emisja CO2 wynosi od 95 do 130 g/km dla modelu Hyundai i30 Hatchback, od 99 do 136 g/km dla modelu Hyundai i30 Wagon.